Meslek Yüksekokulumuz 2018 Yılı İlk Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

Köprübaşı Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Murat Ateş başkanlığındaki kurulun 2018 yılı ilk toplantısı 25.01.2018 Perşembe günü Meslek Yüksekokulumuzda, Köprübaşı Kaymakamı Volkan Hülür, Belediye Başkanı Zafer Mergen, İlçe Garnizon Komutanı İsa Ateş, İlçe Emniyet Amir V. Mustafa Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kanmaz, İlçe Tarım Müdür V. Alptekin SAĞIROĞLU, Köprübaşı Yrd. ve Dayanışma Dernek Bşk. Necmi Alp, Köprübaşı Yrd. ve Dayanışma Derneği üyesi Niyazi AKMAN , Köprübaşı Belediyesi Fen İşleri Müdür V. Emre Tuncel, Müdür Yardımcısı Mustafa Muhsin AKCAN ve Yüksekokul Sekreteri Muhammet GÜLMEZ’in katılımıyla gerçekleşti.

            Toplantıda Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Ali Murat Ateş, Üniversitemizdeki öğrenci sayıları, mevcut binanın fiziki yapısı ve okulun genel durumu hakkında kurul üyelerine bilgi verdi. Ayrıca Meslek Yüksekokulumuz ile ilçemizdeki diğer kurumların ortak projeler ile Köprübaşı’na daha fazla katkı sağlayabileceklerini söyledi. Şubat sonunda düzenlenecek olan Çalıştay hakkında bilgi veren Ateş, ‘‘Çalıştay için hazırlıklar tamamlanmak üzere anket çalışmaları sonuçlanıp veriler elde edilmeye başlandı bu veriler ile Köprübaşı’nda yaşayanların ilçe hakkındaki düşüncelerini, öngörülerini elde edeceğiz’’ dedi.

İlçe Kaymakamı Volkan Hülür, Köprübaşı Meslek Yüksekokulu’nda danışma kurulunun oluşturulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçedeki sosyal faaliyetlerin arttırılmasının öğrenci tercihlerinde önemli bir katkı sağlayacağını ve bu alanda öğrencilerimizin Köprübaşı’na tercih etmeleri için ilçede yapılacak olan her çalışmaya destek olacaklarını belirtti.

Belediye Başkanı Zafer Mergen, öğrencilerin ilçemizde daha rahat imkanlarda eğitim faaliyetlerini yerine getirmeleri için ne gerekiyorsa yapacaklarını bu konuda her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

İlçe Mili Eğitim Müdürü Mustafa Kanmaz, üniversite öğrencileri ile ilçedeki okullardaki öğrencilerin ortak sosyal sorumluluk projeleri yapabileceklerini söyledi. Esnaflar adına konuşma yapan Niyazi Akman, ‘‘Köprübaşı esnafları olarak öğrencilerimize her konuda destek olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

 Danışma Kurulu toplantısı sonunda, Kaymakamlık, Belediye ve Üniversite olarak Şehir Pazarlama konusunda ortak bir proje hazırlanmasına ve 15 gün içerisinde projenin taslağının hazırlanıp uygulamaya geçirilmesine karar verildi. Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Murat Ateş Toplantıya katılımlarından dolayı kurul üyelerine teşekkür etti 

İLETİŞİM


koprubasimyo@cbu.edu.tr
http://koprubasimyo.cbu.edu.tr

0 236 571 33 12

0 236 571 37 42
 Köprübaşı Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Köprübaşı / MANİSA

ADRES: Temrek Mahallesi Hükümet Caddesi No:25/1 Köprübaşı/MANİSA

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik