KÖPRÜBAŞI MESLEK YÜKSEKOKULUMUZ 23. DÖNEM MEZUNLARINI UĞURLADI.

 

Köprübaşı Meslek Yüksekokulumuz 2017-2018 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni, 26 Haziran 2018 Salı günü Köprübaşı Meslek Yüksekokulu Yerleşkesinde gerçekleştirildi. 23. Dönem Mezuniyet Törenine İlçe Kaymakamı Sayın Volkan Hülür, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Muzaffer Tepekaya, Belediye Başkan V. Sayın Ricai Özen, İlçe Jandarma Komutanı Sayın İsa Ateş, Yüksekokul Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Sayın Ali Murat Ateş, İlçe protokolü, ilçe halkı, öğretim elemanları, mezun öğrencilerimiz ve aileleri katıldı.

 

Meslek Yüksekokul Müdürümüz Dr,Öğr.Üyesi Ali Murat ATEŞ "Göreve geldiğimizden bugüne Köprübaşı Meslek Yüksekokulu olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yanında Köprübaşının gelişimine katkı sağlayacak projeler ürettik, iki defa Köprübaşı Yeni Ufuklar çalıştayı düzenledik, son olarak “Köprübaşı Markalaşıyor” projemizle köprübaşının markalaşması konusunda çalışmalar yaptık ve bundan sonra da Köprübaşı’na akademik anlamda katkı sunmaya devam edeceğiz’’ dedi. Dr. Öğr. Üyesi Ateş, ‘‘Mezun öğrencilerimiz, birey olmayı ve kendi yol haritalarını çizmeyi öğrendiler. Biz öğrencilerimizi, burada almış oldukları eğitim sonucunda çalışma hayatlarında daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Bu vesileyle tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum, gelecek meslek hayatlarında başarılı ve kendilerini ispat edecekleri bir hayat diliyorum’’ diye konuştu ve mezuniyet törenine katılan tüm misafirlere teşekkür ederek konuşmasını tamamladı. 

Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya, "Sayısal ve Nitelik bakımından Ege bölgesinin parlayan yıldızıyız."

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya, "Değerli misafirlerimiz, Manisa Celal Bayar Üniversitemiz toplamda 55 bin öğrenci mevcudu bulunan Ege bölgesinin üçüncü büyük üniversitesi durumundadır’’ dedi. Prof. Dr. Tepekaya: Öncelikle bu mezuniyet töreninde mezun olan öğrencilerimize ailelerine ve hocalarımıza teşekkür ediyorum. Meslek Yüksekokulları ara eleman yetiştiren eğitim kurumlarıdır ancak biz ara eleman değil aranan eleman yetiştiriyoruz dedi. Kaliteye öncelik vererek İNTÖRN eğitime geçtiklerini söyleyen Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya, amacımız, okulunda almış olduğu eğitimi iş yerinde uygulamalı eğitimle pekiştiren, iş hayatına hazır, donanımlı elaman yetiştirmektir dedi. Prof. Dr. Tepekaya, Devlete ve Millete karşı sorumluluğumuz var geleceğinize sahip çıkın, istiklali olmayanın istikbali olmaz ülkenin hangi şartlarda kurulduğunu bilmemiz ve ülkemize karşı sorumlulukları yerine getirmemiz gerekiyor diyerek sözlerini tamamladı.

 

Protokol konuşmalarının ardından dereceye giren öğrencilere başarı belgelerinin takdimi için ödül törenine geçildi. Meslek Yüksekokulu’muzu birincilikle bitiren Adalet Programından İmran Aybet’e diploma ve plaketini İlçe Kaymakamı Volkan Hülür, ikincilikle bitiren Harita ve Kadastro Programından Barış Yıldız’a plaket ve diplomasını Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya ve üçüncülükle bitiren Harita ve Kadastro Programından İrem İncegedik’ e diploma ve plaketini Yüksekokul Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Ali Murat Ateş takdim etti. Ayrıca Köprübaşı belediye Başkan Vekili Ricai Özen dereceye giren öğrencilere belediye başkanı Zafer Mergen’in hediyelerini takdim etti.

 

Türkiye genelinde düzenlenen İhsan Yener Klavye Şampiyonasında Deneyimliler grubunda Türkiye Dokuzuncusu Olarak Üniversitemizi başarıyla temsil eden Öğr. Gör. Ekrem Yılmaz’a başarı belgesi ve teşekkür plaketini Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya takdim etti. Aynı yarışmada Yüksekokulumuzu başarıyla temsil eden öğrencilerimiz Adalet Programından Ayşe Yıldızhan, Büşra Gürbüz ve Özgür Demir’e teşekkür belgeleri, Köprübaşı’lı İş adamı Niyazi Akman tarafından takdim edildi.

 

Plaket ve ödül takdimi sonrasında Mezuniyet Töreni 150 mezun öğrencimizin diplomalarının verilmesi ve kep atımıyla sona erdi. 

İLETİŞİM


koprubasimyo@cbu.edu.tr
http://koprubasimyo.cbu.edu.tr

0 236 571 33 12

0 236 571 37 42
 Köprübaşı Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Köprübaşı / MANİSA

ADRES: Temrek Mahallesi Hükümet Caddesi No:25/1 Köprübaşı/MANİSA

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik